Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi (kerékpározással...

Mennyi (kerékpározással töltött) idő (nap) alatt lehet elérni, hogy egy nap alatt egyben megtehessünk 150, később 200 km-t? Jelenleg nekem sajnos csak 70 km a rekordom.

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 13:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Igaz, ezt a 70 km-t nehéz és régi mountain bike-kal tettem meg mindig. Sejtem, országútival alapból több menne valamivel.
2014. jún. 7. 13:15
 2/6 anonim ***** válasza:
pl ha heti 3* letekersz 50 et, akkor 3-4 hét alatt késszen leszel 200ra simán.
2014. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úúú!!! Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. jún. 7. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:

A pedál sem mindegy. Egy klipszes vagy méginkább egy spd pedállal sokkal könnyebben tudsz tekerni, mert ott húzni is tudsz nem csak lefelé nyomni.


Gyerekkoromban többször előfordult, hogy 100km felett is volt a napi megtett táv. Pedig ott csak egész nap biciklin ültem és mentünk ide-oda, nem volt cél, hogy sokat menjek. A régi szép idők. :)

2014. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mountain bringával tettem meg 16 óra alatt 240 km-t ráadásul 1,95-ös terep gumikkal. Persze az ezután következő 2-3 nap fájdalmas.
2014. jún. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Edzések mellett sokat segít, ha közben eszel gyorsan felszívódó tápanyagdús kaját és izotóniás italt iszol.

Nekem ezek annyit tettek, hogy nem fulladok ki a dimbes-dombos-hegyes utakon.

2014. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!