Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nekem milyen fajta BMX illik?

Nekem milyen fajta BMX illik?

Figyelt kérdés
Kb. 165-170 cm vagyok, trükköznék vele a pályán, és még egy kis turázásra is használnám. Én ehhez nem értek és nem szeretnék vacak BMX-et venni. Előre is köszi a válaszokat :)

2014. aug. 1. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a BMX nem túrázásra való, piszok kényelmetlen lehet azzal letekerni 10+ km-t.
2014. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én balatont is kerültem bmx el kamaszkoromban haverokkal 1 irgalmatlan hosszú nap alatt :D

a "trükköznék vele pályán" alatt félcsöveket értesz, dirt pályát, cross páját, vagy egy totál sík betonozott "flatland" pályát... majd, ha ezt megválaszolod magadnak, akkor választhatsz a megfelelő sportághoz alkalmas kerékpárt.. pedállal és kerékkel mind rendelkezik, így ha van gusztusod, túrázhatsz bármelyikkel, de mind kényelmetlen lesz...

2014. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kis turázás= haverokkal elmenni bicózni (nekik nincs bmx-ük)

Beton ugratók, de dirt pályán is használható, legyen strapabíró ;)

2014. aug. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!