Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan igazoljam, hogy hibás...

Hogyan igazoljam, hogy hibás a bicikli?

Figyelt kérdés

Hello.


Van egy biciklim 2 éves lesz szeptemberben és még garanciás. Az a gond, hogy kattog a hátsó kerék, de véletlenszerűen, így többnyire amikor meg akarom valakinek mutatni, akkor sosem kattog. Ha én bemegyek abba a boltba ahol vettem a biciklit, akkor hogy igazoljam hogy rossz ott valami, és csinálják meg? Ránéznek, nem hibás a csapágy golyó tekerik egy kicsit ó hát nincs is ennek semmi baja. Hogy igazoljam, hogy mégis gond van vele?



2014. aug. 6. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Garancia nem vonatkozik kopóalkatrészekre. Szép is lenne:)
2014. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ettől függetlenül ez nem így működik, egy magára valamit adó kerékpárboltban meg fogják nézni, hogy mi a baja a bringának, mivel a visszatérő vevőkből élnek ők is... ha pedig valami vacak noname helyen vetted, ahol csak átbaxnak, akkor legyél föld nélküli paraszt....
2014. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem is az hogy átvernek, inkább bunkók! Bemégy az üzletbe, csak te vagy ott meg az eladó 20 percet vagy bent, de meg nem kérdezik, hogy miben segíthetnek. Ha pedig valaki megszólítja őket, 1 percet kérek, és ül a laptop előtt és passziánszozik. Lekezelően beszélnek mindenkivel. Bezzeg ha télen mégy be kinyalják a segged.


Egyébként beszéltem velük, 1 év garancia van monden biciklire.

2014. aug. 6. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy mondtam, ha tossz helyen vásárolsz, vess magadra, ezen nem tudunk segíteni
2014. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!