Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » DH gép 500ezerért? Lehetőleg...

DH gép 500ezerért? Lehetőleg új alkatrészekből, nyilván nem demora meg kashimara gondoltam.

Figyelt kérdés

Egy jó kis belépő kategória pl. Freddy2

Budán melyik szervízbe menjek ahol tudnak nekem segíteni ilyen ügyekben? Elore is koszi



2014. szept. 29. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon fogsz DH bringát venni újonnan 500k-ért. A váz és a villa kegyetlen drága, mellé csak alsó kategóriás alkatrészekre futná a keretből (kerekek, hajtáslánc, fékek), aminek meg semmi értelme nem lenne.

Inkább keress használtat, ott kifoghatsz jó vételt ilyen áron.

2014. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elég valószínütlen.azt tanácsolom,hogy járd a boltokat,hátha belefutsz valami akcióba.

én is tetten anno és 36k-t sporoltam.

2014. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem freddy 2 van ,használtan vettem 200 ért dh-ra is bőven . Pár dolgot kicseréltem rajta de csak minimálisat .Ebben a sportban sem kell elszállni úgysem Red Bull rámpákon fogsz vele ugratni eddig semmi baja nincs pedig dh-ra használom.
2015. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!