Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Alacsonyabb lesz a súlypontja...

Alacsonyabb lesz a súlypontja egy 29-es montinak, ha 27.5-ös kereket rakok bele?

Figyelt kérdés
Le fog érni a hajtókar?

2015. febr. 3. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem, hiszem, de miért jó az?
2015. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak mert van egy kona unit 29-es vázam, meg egy 650B kerékszettem, és valahol azt olvastam, hogy nem jó nagyobb vázba kisebb kereket rakni, mert lejjebb kerül az alja és leérhet a hajtókar
2015. febr. 3. 18:50
 3/6 A kérdező kommentje:

de kb. sehol nem írnak a "nagyobb vázba kisebb kerék"- kérdéskörről, fordítva bezzeg rengeteg cikk van.

Attól is tartok, hogy fira lesz a geometriája az egész bringának, és nem lesz jó vele menni, ha így összeépítem

2015. febr. 3. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:
*fura
2015. febr. 3. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
hát most ha megvan a váz is és a kerék is, akkor miért nem próbálod ki, hogy leér-e az alja?
2015. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azért mert még csomó minden hiányzik, és nem vagyok benne biztos, hogy ezt a konstrukciót kell erőltetni
2015. febr. 3. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!