Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajanlanatok?

Milyen biciklit ajanlanatok?

Figyelt kérdés

40-50ezer forintom lenne ra es arra kellene,hogy dolgozni meg kikapcsolodaskent bringazni jarjak vele. Pl del-pesttol budara. A mozgas miatt,mivel eleg nagy tulsullyal kuzdom.(168-9/95) Szoval nem akarok vele leugrandozni egy hegyoldalrol.

En speciel a rockrider 5.1-re gondoltam. Baratomnak is az van(bar o fejleszti.lehet en is megtennem aprankent a minosegjavitas miatt)

szoval ennel dragabbra nincs szuksegem es nem is 'fussa'.

Koszonom!

24/F



2015. márc. 18. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ja, mindenképpen használt. Ennyiért újat csak szennykategóriás alkatrészekkel kapsz.
2015. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá,hogyan válasszak jót. :)
2015. márc. 20. 10:41
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja,kb milyen fajta bringa az általam említett? Mert a szűkítésben Freeride/DH/Trial és XC/Túra/Egyéb szerepel.

Tényleg kezdő vagyok :)

2015. márc. 20. 10:47
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem montit keress, aztán legfeljebb kicseréled rajta a gumit városira, ha szükségét érzed.

2 perc alatt ezeket találtam:

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem tudom milyen méret kell neked, ezeket csak példa gyanánt mutatom.

2015. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én erre a felhasználásra sima montit, vagy trekkinget vennék.
2015. márc. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én mikor utoljára nagyon bicikliztem,annyit tudtunk,hogy van a monti,bmx meg a kemping :D kb... Akkortájt jöttek be ezekaz összteleszkópos montik.

Nagyon tetszenek a rockriderek,de sokan nem ajánlják őket :( de lehet,hogy az én életemhez még az is megteszi,ha cserélek rajta 1-2 alkatrészt.

2015. márc. 20. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ebben az árkategóriában lehet, hogy elhagynám az első teleszkópot is, mivel kb. egy középkategóriás elsőteló már több, mint 50. Persze, használtan lehet jókat is kifogni.
2015. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
gepida. az kicsit drágább. utcai használatra az agyváltós tökéletes.
2015. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!