Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen outi kerék szettet vegyek?

Milyen outi kerék szettet vegyek?

Figyelt kérdés

Régi noname kerekemben, egy bukás után -1 küllővel szép kis nyolcas keletkezett. Kb 10 évig szolgált így nem vagyok naprakész kerekek terén.

Amit rá szánok az 50k pénz, ez alatt szeretném megtalálni a legideálisabb 622-es kereket.

A lényeg hogy gyors legyen és strapabíró, mert munkába járásra használom városban. De leginkább gyors legyen. :)

Bármilyen tippet szívesen látok, tapasztalatokkal együtt. Legjobb ha linket is tudtok, ahol belehet szerezni, de ha nincs az se probléma.



2015. jún. 16. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én használtan vennék. A Bikemag apróban van jópár, ami megfelel az általad leírt elvárásoknak. Van pl. egy Fulcrum Racing Sport kerékszett 40-ért, meg egy új bicóból bontott Bontrager Race Lite 47-ért.

ha mindenképp újat akarsz, akkor nem sok lehetőséged van. Shimano WH-RS11, WH-RS501.

2015. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

kösz, ez hasznos infó! Ezek után nem biztos, h mindenképp újat vennék. Jó darabok vannak itt. Még várok pár választ aztán döntök.

Közben felmerült egy olyan kérdés bennem, hogy a Fulcrum Racing 5 és 7 kerekek mit tudnak? Azok árban nagyjából ott itt vannak 50 körül. Mi egyáltalán a különbség köztük?

2015. jún. 17. 13:49
 3/3 Wadmalac ***** válasza:
Nekem egy Ksyrium Elite szett van, de az elég húzós. A Ksyrium SL 50 körül lehet.
2015. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!