Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon elmebeteg ötlet ilyet...

Nagyon elmebeteg ötlet ilyet szerelni biciklire?

Figyelt kérdés

[link]

A dinamóról lehetne hajtani, és kötegelővel fellehetne rögzíteni a kormányra. Szerintem jó lenne lámpának :D


2015. jún. 25. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nem elmebeteg otlet, hanem gyerekes. Ugy akarsz kinezni mint egy korhinta? Biciklizni szeretsz, vagy bohockodni? Esetleg csak feltunesi viszketegseged van?


Csinald ha akarod de egyaltalan nem vagany, inkabb nevetseges.

2015. jún. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valójában teljesen más elképzelésem volt, de a képeket látva eléggé visszariadtam :S
2015. jún. 25. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút menő, és bőven belefér, a minél jobban látszódjak sötétben elvbe.
2015. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jópofa, semmi kivetnivalót nem találok benne. Igaz, csak helyzetjelzésre jó, mivel elég kicsi a teljesítménye.
2015. jún. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez kifejezetten tetszik.

2015. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az igazan vagany ... es meg ertelme is van: [link]
2015. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Okosan és ízlésesen elhelyezve semmi kifogás nem lehet ellene. De ha nem szabályozással ellátott agydinamód van, akkor hamar be fog dögleni.

Én támogatok minden, a láthatóságot szolgáló ötletet, ami nem megy a praktikum rovására.

Meg persze az esztétikuméra.

Mert láttam én már 28-as őscsepelt, kilométernyi drótokkal, barna havanna ragszalaggal felspékelt ledekkel teleaggatva, ami úgy nézett, ki, mintha Dr. Emmet Brownnak nem lett volna pénze egy DeLorean-re.

2015. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt ami öntapadós, felragasztottam az alvázra,majd igényesen fel ragasztottam szigetelő szalaggal egy telefon aksit, észre se vevődött,és arra rákötöttem esténként, valami brutális volt,ahogy kinézett:D
2015. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!