Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpár szakik,...

Országúti kerékpár szakik, érdemes egy ilyen bringát megvenni?

Figyelt kérdés

Ma voltam a Decathlonban és láttam egy ilyen bringát:

[link]


BTWIN Triban 500


Marha jól nézett ki.


Én ugyan laikus vagyok, de nekem minőséginek is tűnt. Az ára 120e ft.


Szeretnék elkezdeni kerékpározni (nem közlekedésképp, hanem hobbiból). Csak és kizárólag kerékpárúton, maximum aszfalton, földúton semmiképp.


Erre megfelelő lenne a gép? Vagy van ennél jobb hasonló árba?


Többet semmiképp nem szánnék rá, már ez is több, mint amit szeretnék :)



2015. júl. 6. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a használtat ajánlom.
2015. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
oké, de akkor milyet?
2015. júl. 6. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
használtak közt 50-80ból már kerékpárt is kapsz, de új esetében outinál ez az árkategória még az ipari hulladék.
2015. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
arr, hogy milyet meg nem lehet válaszolni, olyat, amit éppen ki lehet fogni a legjobbat a használtak között.
2015. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Annyira rossz ez a kerékpár? (viccen kívül)


Nézegettem pár leírást és cikket róla a neten és annyira nem húzzák le.

Azt vegyétek figyelembe, hogy nekem nem profi felhasználásra kell, hanem hobbira.


Inkább átfogalmazom a kérdést:

Ha NEM AKAROK használtat venni, csak és kizárólag újat akkor ennyi pénzért lehet jobbat kapni? És ha igen mit és hol?

2015. júl. 6. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes, de ennyi pénzért használtam minőségibb cuccokkal felszereltet is ki lehet fogni. Engem nem gyűznek meg ezek a microshift váltók, bár igaz még nem használtam őket, de a bringa is majd 11 kiló pedál nélkül. A vázhegesztés is mintha én csináltam volna. Meg most nézem hogy acél villája van.
2015. júl. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi a baj az acél villával?
2015. júl. 7. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz, ha levered, rozsdásodik.
2015. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs az acél villával és vázzal sem... nagyon sok komoly országútis is a mai napig 80-90 es évek beli acélvázas bringát használ edzőbringának, mivel az alumínium és a karbon ha elfárad, akkor törik, addig pedig semmi jelét nem mutatja az öregedésnek... az alumíniummal előfordul, hogy mínusz fokokban is törik... ezzel szemben az acél hajlik/rugalmas...

a 80-90 es évek beli reynolds, colombus, oria csőszettes acélvázak gyakorlatilag elpusztíthatatlanok (rendeltetés szerű használat mellett) az egyetlen ellenségük a rozsda, de az elen meg lehet védekezni.

2015. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!