Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem birom felvinni, se levinni...

Nem birom felvinni, se levinni a biciklimet a 4. - re! Nem találok rajta normális fogást! Van valami technika rá?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 23:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fegyencedzés alapoknak. Olvasd el a sárga kapszulát is. Kaja rendbe legyen.
2015. júl. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Wadmalac ***** válasza:

Én a nyereg orrát szoktam fogni, függőleges alkarral váll fölé emelve.

Gyakorlatilag úgy viszem, mint egy vállra dobott hátizsákot.

Ez a kb. 9 kilós országútimmal könnyebb mint a bevásárlószatyrokkal felcaplatni.

2015. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a váz vízszintes részét a vállamra fektetem, a villát meg tartom, hogy ne billevjen a kerék... Mondhatnám, hogy felcipelem a 9.re.. De persze én ki os tartom a bringát félkéssel mint toldi a rudat... Elsődlegesen erő kérdése nem technika.
2015. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Női bringámat az ívelt rúd és nyeregvázcső csatlakozásánál szoktam felkapni jobb kézzel, ballal a kormánynál fogom, kicsit emelem és egyensúlyban tartom.
2015. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kb. 20kg a bicajom és akárhol fogom vagy lecsúszik a kezem, vagy a csuklóm fáj, vagy az újaimat vágja, vagy kibillen.

Sehol se jó. :(

2015. júl. 8. 15:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Vhova nem tudod odalakatolni? Amugy megertelek, nekem is volt ilyen bringam, kb 20-25 kg-s es felemelni simán felbirtam, csak nekem is kicsuszott meg minden... Mondjuk haverom 6.5 kilós outijaval fel le lehetne futkosni a 20.-ra is, birhato lenne. :D
2015. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A pincébe nem vihetem, mert azt rendszeresen mindenkiét feltőrik, oda max a kacatok kerülhetnek.

A lépcsőházban sehol nem fér el, illetve lakik nálunk pár cigány család...

Ahova elférne oda meg nincs kulcsom...

A lépcsőházon kívül egy sötét park van- oda nem tenném, mert semmit nem látni.

A forgalmasabb részen meg csövesek alszanak este és az ablakom sem oda néz.

2015. júl. 8. 16:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Megértelek, én a 3.-ra cipelem, igaz az enyém kb. 15 kg, de az is elég... elöl a váz alját, hátul a nyereg alatt tudom megfogni.

Legrosszabb esetben cseréld le egy könnyebbre!

2015. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az enyémet a pedál mögött a váz egy részénél fogom meg, a hónom alá kapva a gépet.


.


"A lépcsőházban sehol nem fér el, illetve lakik nálunk pár cigány család... Ahova elférne oda meg nincs kulcsom... "


Tedd ki eléjük, majd beviszik ők maguk. :P

(Bocs, vicc volt)

2015. júl. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Alex Fly ***** válasza:

A "szabályos" megoldás:

[link]

[link]

Ezt megkönnyíti, ha váztáskát használsz. Ha csak rövid távon/pár lépcsőfokon kell cipelni, akkor személy szerint a nyerget a hónom alá kapva megfogom a nyeregvázcsövet (a kulacstartószemek miatt nem csúszik ki olyan könnyen a kezemből), másik kézzel a kormányt tartom, hogy ne forogjon és vihetem...

2015. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!