Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárosok! Szerintetek...

Kerékpárosok! Szerintetek gáz, ha egy MTB sisakot viselek hétköznapi és túrázási célra?

Figyelt kérdés

2015. júl. 31. 02:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mièrt lenne gáz? Ha nem gyalogosan vagy futashoz hasznalod akkor nem az:)
2015. júl. 31. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én mindennap használom. Életet menthet!

Haverom dh-s bukót használ napi szinten.


Mellesleg igen, van gáz sisak is. Ha érzékeli az esést, felfúvódik, mint egy légzsák. :)

2015. júl. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 tothp ***** válasza:
100%
A tolókocsi, a lélegeztetőgép sokkal nagyobb gáz. Inkább legyen ronda sisakod, mint semmilyen. Ha megteheted, szerezz be egy "alkalomhoz illőt" de sose tekerj nélküle. Nem kell messzire és gyorsan menni ahhoz, hogy nagyot ess.
2015. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Alex Fly ***** válasza:
40%
Miért lenne gáz? Ha szükségét érzed, akár teljes lovagi páncélzatot is magadra aggathatsz. Túrázáshoz én is szoktam sisakot hordani és nem vettem észre semmilyen gázszagot.
2015. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!:)
2015. júl. 31. 14:27
 6/26 anonim ***** válasza:

Egy illusztrációt kaphatnék hogy melyik félére gondolsz?


Én is használok bár én csak a dirt pályán. Én olyat használok mint a bmxesek. (Tsg márka)

2015. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én még akkor is sisakot húzok, mikor csak a tv-ben nézem a sportműsort!
2015. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem gaz, sot ... eletet menthet. Kis esesnel is ha megutod a fejed, abbol nagyon nagy bajok szarmazhatnak. Kimondottan okos dolog ha fejvedot hasznalsz.
2015. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Krisz85 ***** válasza:
10%

Az nem kerékpáros a szememben aki bringára ül sisak nélkül, tök mindegy milyen sisakban. Az nem kerékpáros, lehet felőlem 5x magyar bajnok is, akkor sem az. Az olyanoknak soha nem köszönök vissza hiába köszön.

Koponyád és agyad csak egy van, nem kéne összetörni, nekem 2x is megmentette az életem a sisak, még bolta is megyek vele.

Másrészt ha valaki beszól /volt már rá példa sajnos/ mindig azzal vágok vissza, hogy nem 15 km/h órás átlaggal közlekedem, majd ha fiam Te is megtudod milyen 35 és 40 es átlagokat tekerni rájössz majd miért fontos a sisak.


szóval hordjad!!!!!!

2015. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Egyszer mentem sisak nélkül: "Úgyis csak a városba megyek dolgozni"

Estem kb 10km/h-val, bevertem a járdába a tarkóm. Eredmény: Agyrázkódás, a váltópapucs elgörbült és egyéb karcolások rajtam meg a bringán.

Kell ez neked?

2015. júl. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!