Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonos országúti Btwin...

Decathlonos országúti Btwin Triban 500 kerékpár jó vétel hobby célra 120. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Elsősorban munkába járáshoz használnám. Naponta 2x9 km-t tekernék vele.

2015. szept. 16. 14:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ha nincs tapasztalatod vele, de hozzá értő vagy akkor ránézésre mit mondanál rá?


Link:


[link]

2015. szept. 16. 14:46
 2/12 anonim válasza:

Ezért az árért elég drága ez a bringa. Facebookon "Kerékpár (&) Alkatrész /Adok-Veszek/" vagy bikemagon keresgélj [link] . Használtak, de sokkal jobbak mint ez a btwin újonnan. Egyszerűen nem éri meg.

Munkába járáshoz meg fölösleges egy ilyen, főleg 9km-es távokra...

2015. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Édesapámnak van egy régi Favorit országúti kerékpárja amit kipróbálva beleszerettem, ha lehet ezt mondani. Lényegesen könnyebb vele letekerni a távot mint egy MTB-al. Tudom ez így teljesen alapvetőnek hangzik azoknak akik ebbe nőttek fel. Nekem csak ekkor esett le, hogy miért is használják sokat ezt a fajta kerékpárt.
2015. szept. 16. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Hobbi célra tökéletes.
2015. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha munkába járáshoz akarod használni, akkor gondold át, hogy milyen lakatolási, tárolási lehetőségeid vannak ott. Ha nincs biztonságos, védett tároló, akkor én oda nem járnék 100k feletti géppel, mert azt egyszer valaki el fogja vinni.

9 km-en szerintem egyébként egy városi gumival szerelt merev villás mtb-vel is teljesen jól el lehet közlekedni, ami simán kihozható használtan 40 alatt és rendesen lelakatolva a kutya nem nyúl hozzá.

2015. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Zárt udvaron, fedett kerékpár tárolóba lenne a munkahelyen. Bár én is gondolkoztam rajta, hogy nem biztos, hogy munkatársak szemszögéből pozitív gondolatok ébrednének velem szemben, hogy ilyen "drága" kerékpárom van.

Lehet maradok, a fater régi Favoritjánál. Csak nem ártana bele egy jobb felni. Csak itt megint az jön problémaként, hogy fogalmam sincs, hogy mire figyeljek oda h minden stimmeljen egy új felninél.

2015. szept. 16. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt nézd meg, hogy a gumira mi van írva: 622 vagy 635

Ez az átmérő, figyelni kell még a küllőszámra, (valószínűleg 36 vagy 32)

Ha új felnit veszel, akkor egyébként érdemesebb a 622-es, de ha nagyobb volt a biciklin eredetileg, akkor hosszú benyúlású fékek is kellenek, hogy rendesen fogjanak. De gondolom nem magad fűzöd, ezt a szervízben is elmondanák, úgy vélem. Vagy a felni alatt egy teljes kerékszettet értesz (felni+küllők+agy)?

Ilyen célra jobb egy Favorit tűrhető kerékszettel, mint az általad linkelt termék.

(Érdekes kollégák lehetnek, ha egy 100+ ezer forintos dolog beszerzése után ferde szemmel néznek rád... Vagy Kárpátaljáról írsz?)

2015. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*622 vagy 630 akart volna lenni

Vagy 28x valamennyi/ 27x valamennyi (tört számok)

2015. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem ilyen kerékpárom van. Általában hobbi célból használom de néhany versenyen is voltam vele és tökéletes. Munkába járásra viszont nem használnám mert akkor is egy 100k fölőtti bicaj. Ha van mellette egy másik bicajod aķkor jó de 1.számú bicajként nem használnám.
2015. szept. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hiába zárt udvar 1 nap alatt ellopják 100k fölötti kerékpárokat.
2015. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!