Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Decathlonos országúti Btwin...

Decathlonos országúti Btwin Triban 500 kerékpár jó vétel hobby célra 120. 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Elsősorban munkába járáshoz használnám. Naponta 2x9 km-t tekernék vele.

2015. szept. 16. 14:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
26%
decatlonosat ne vegyél mert gyorsan tönkremegy .. én kerékpárokkal versenyzek.. ugyoh tudom és volt btwin a családban és nem jók inkább vegyél egy nevesebb márkájut pl focus ctm stb.
2015. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó egy gya-gya... Valószínűleg csak puffog


Először is rosszul írtátok a nevét B'TWIN(Bytiween) a becsületes neve.


Másodszor: Testbike-on is írják, hogy abszolút semmi baja... Szóval vedd meg nyugodtan!


A merida, focus túlárazott hulladék felszereltsévű alapmodellek(legolcsóbbak) pedig egy kalap f.... Érnek,

Pl: Merida Ride 100, 220-250.000Ft azt sunrace meg, alap shimano claris van rajtuk ami meg röhej.


Én B'TWIN Triban 520 vagy 540-est akarok venni(majd nyáron tekerésre, vagy egy kis verseny is), mert abszolút best buy cuccok, a vázra örök gari van!



Általában ktm, merida, focus ezeknek a nevét fizeted meg.

2016. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!