Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért kell feltétlenül cicanad...

Miért kell feltétlenül cicanadrágot, szilikon pelenkát és műszálas pólót venni egy férfinak a kerékpározáshoz? (40 F vagyok)

Figyelt kérdés
Iszonyat kiábrándító látvány... Mintha most jött volna az angyal bárból 😊 Farka, heréje egy az egyben kirajzolódik . Régebben simán egy kisgatyában kimentem, nem nyálaskodtam efféle maskarában.... Flancolás az egész
2015. okt. 21. 15:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Ha minden egészségi és egyéb szempontot félreteszünk, és kizárólag az esztétikát nézzük...


Kedves Kérdező!

Én nő vagyok, és bizony hevesebben vert a szívem, amikor a mostani pasimat megismertem és berobogott bringával, domborodó combizmokkal és feszes, izmos fenékkel egy biciklisgatyában. Kövezz meg, de nekem meg ez tetszik. Ha neked a nők tetszenek, akkor nézd őket! Nekem nem a nők tetszenek, ettől függetlenül nem háborodom fel rajta, ha meglátok egy feszes technológiai szettben tekerő nőt.


És még valami:

egy olyan férfi, aki magabiztos a saját férfiasságában és nemi érdeklődésében, az általában nincs rettenetesen kiakadva más férfiak látványától. Mert azt a pasit ez hidegen hagyja. Esetleg motivációt gyűjt, hogy ő is elérjen egy hasonló teljesítményt/kinézetet.

2015. okt. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kivan zárva, hogy te olyan iszonyú sokat biciklizel.

Ha igaz lenne, értenéd a lényeget.


70 plusz kilométeres túrákon bizony számít a betétes gatya, a bicajos felsőbe meg tök jól lehet pakolni.

Mondjuk én nő vagyok, de sok pasival tekerek, többség be van öltözve.

A városba (5km) utcai cuccban tekerek.

2015. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

S nen kell, ez egy.

Kettő, te miért a pasikat nézegeted? Nekem nőként nem kiábrándító a bicajos cucc férfin, sőt. Ilyenekkek vagyok körülvéve..

2015. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Ezen is csak az ilyen hiu buta emberek filoznak mint a kerdezo!

Miert kell mindig ferfiasan oltozkodni,foleg sportnal es miert kell mindig dugdosni egy ferfinak amilye van ??

Ha a termeszet ezzel aldott meg akkor legy buszke ra!

Pl.filmbemutatokon ,oszkaratadason szinte mindenuk kint log a pitcsaknak megsem borulnak ki ennyire...

2015. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!