Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Magura MT2-4-5-6-7-ről vélemén...

Magura MT2-4-5-6-7-ről vélemény? Mivel a testbike-n nem írnak róluk semmit, csak a régebbiről, de engem az MT5-ös érdekelne igazából. érdemes lenne-e arra váltani Hayes Stroker Ryde-ról?

Figyelt kérdés
A Hayes fékemből kb negyedévente eltűnik az olaj a semmibe és majdnem hogy tövig be kell húznom a fékkarokat mire elkezd fogni, a fékpofákat rendszeresen ellenőrzöm alig kopnak, semmi nyoma hogy hova lesz az olaj, a fékerő hatás is egy kalap sz*r már, 2008-ban vettem és már unom. Viszont ezekről az új Magura fékekről amik a Mali.hu oldalán is megtalálhatók, nem írnak se pozitív se negatív dolgokat, ami elég nagy baj ! Alap dolog lenne a megjelenésük után pár héttel a testbike-nak is írnia róluk valamit...Fékbetétet se találtam hozzá még, remélem a Mali-nál rendszeresen árulnak hozzá.

2016. febr. 7. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Haaaat, en nem vennek muanyag feket...

Inkabb Sh slx-xt, vagy avid elixir 9/cr/x0/xx,

estleg regi magura marta, vagy formula r1

2016. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez kajak műanyagból van? XD Melyik részei?
2016. febr. 7. 19:47
 3/4 A kérdező kommentje:

Ja rájöttem:


[link]

2016. febr. 7. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:
2016. febr. 9. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!