Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kellene szednem porcerősítőt?

Bad Answer kérdése:

Kellene szednem porcerősítőt?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és mostanában napi szinten kb. 1 órát intenzíven tekerek, valamint a jövőben a futást is elkezdem, ha jobb idők lesznek. Plusz még dobolok is.

Ezek a tevékenységek eléggé használják a térdet, nem?

Néha enyhe fájdalmat érzek a térdemben, pedig mindig bemelegítek rendesen. Ezért arra gondoltam, hogy porcerősítőt kellene szednem... Szabad ezt nekem? Bármilyen normális véleményt/tanácsot meghallgatnék szívesen.



2016. febr. 16. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt javasolnám neked, hogy először is menjél el egy szakorvoshoz, a térdeddel kivizsgálásra, aztán megállapítja van-e porckopás a térdedben vagy sem. Jobb ha szakemberre bízod ezt. Nekem ez a véleményem.
2016. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem lesz bajod a porcerősítőtől, akkor sem, ha indokolatlan, de tényleg jobb lenne, ha orvos is látna. Úgy is fogalmazhatnék, hogy az a porcerősítő veszélye, hogy megoldottnak tekinted a problémát, pedig valójában nem az.
2016. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:

a poercerősítő nagyon jó én is használtam, lényeg hogy rohadt sokat igyál mert a vesét hosszú távon tönkrevágja, és kúra szerűen használd, két hét kb mire érzed hogy nem ropog, recseg,


ha szúr, akkor már komolyabb a gond, akkor terapeuta is kelleni fog!


illetve a bringa beállításán is múlik hogy fáj -e, nyújts edzés és akár dobolás után is /előtte csak mozgass át, hideg izmot soha nem nyújtunk! / mert beszűkül a mozgástartomány és ettől is fájhat akár.

2016. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!