Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Űdv Ma vettem egy 4,4 kg...

Űdv Ma vettem egy 4,4 kg Jumbo tömegnövelöt és creatyn monohydratot, abban kellene nekem segítség hogy mikor miböl hogyan mennyit kellene szednem! És milyen étkezést írnátok nekem elő!? Célom a gyors és drasztikus növekedés!

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Rá van írva az adagolás.

Drasztikus növekedés? Már mint az inzulin szinteden, mert tiszta cukor a jumbo. Minőségi cuccot is vehettél volna.

2015. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cortez70 ***** válasza:

Gyorsan sehogy nem tudsz naturálban izmosodni, mivel jó esetben is havi netto max 1 kg izom jön. Az is csak eleinte ilyen ütemben. Kreatin van a jumboban is, de kiegészítheted edzés előtt 3-5 grammal és edzés után is. Vagy csinálsz egy feltöltést vele, 6 napig ,napi 4x 5g, majd utána szinten tartásnak 50 napig napi 2 x 5g.

Jumbo meg edzés után annyi, hogy a fehérjemennyiség amit betolsz az 0,5g x ttkg legyen.

De akkor miért veszel meg bármit is, ha nem tudod hogyan kell használni?

Kreatin meg kb fél éves edzésmúlt után célszerű.


Étkezés: tömegnövelő étrend: google: sárga kapszula pdf. Olvasd el.

2015. dec. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobban jársz ha szerzel valami hormont, vagy mást, ha "drasztikus" változást akarsz.


A naturál azoknak való akik még szeretnének nyugdíjat kapni, minden más meg azoknak akik élnének is közbe...

2015. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!