Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Vettem egy kezdő BMX-et (Monz...

Vettem egy kezdő BMX-et (Monz Double XX) és a hátsó felni állítólag dupla falú és acélozott. Mikor megvettem nem volt benne ekkora 8-as. Most a kerék szar benne, vagy minden BMX kerekébe van 8-as?

Figyelt kérdés
Később akarok venni komolyabbat, de ez most kicsit vissza taszít tőle. Nem akarok kidobni érte 100.000Ft-ot hogy abba is 8-as legyen meg szétessen alattam. Első kereke nem dupla falú, de abba nagyobb 8-as volt mikor megvettem, és nem látnom rajta hogy rosszabb lett volna. Érdemes bele venni másik kereket vagy csak vegyek bele acélozott küllőket? Az segítene?

2016. febr. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs minden bmx-ben 8-as, miért lenne?

Sz*r a kereked, egy normális bmx felninek bírnia kell a terhelés, még akkor is ha kapja az ívet mint az állat.

Amúgy meg ha 100.000 ft környékén veszel bmx-et, abban garantáltan jó kerekek lesznek, olyan árkategóriában adnak a bmx-ekre, na meg te magad is használtan tudsz nézni f*s*zákat.

Ki lehet centíroztatni a kereked, de semmi értelme, idővel ugyan úgy raksz bele 8-ast, küllőket megint értelmetlen cserélni, ha kuka a felni, inkább ruházz be valami f*s*za komplett kerékre, bolhapiacon vannak használtan, garantáltan f*s*zák.

2016. febr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idővel veszek komolyabbat,ezt csak kezdő BMX-nek vettem de valami jobb kerék kéne bele mert jóformán nem is ugrattam fele de úgy eldeformálódott..., de azt honnan tudom megállapítani hogy az a felni minőségi és bírni fogja az ívet?
2016. febr. 22. 17:47
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg újonnan melyiket érdemes megvenni? Milyen árkategóriában lehet faszát kapni?
2016. febr. 22. 18:26
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


10.000 ft felett nézd meg őket.

2016. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt meg nézz rá ezekre.

[link]

2016. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséged!
2016. febr. 23. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik kerékban lesz 8-as.csak az a kérdés,hogy mikor és mekkora.

nyilván a noname duplafalu acél felnik nem birják a gyürödést.

amig egy 30000ft-os azért akkor is üthető vágható,ha aluból van.

2016. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!