Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék elkezdeni bmx-ezni,...

Szeretnék elkezdeni bmx-ezni, valaki aki már jártas ebben tudna adni tanácsokat?

Figyelt kérdés
Először is, az utcán szeretnék tekerni és megtanulni, gyakorolni trükköket. Milyen bmx-et ajánlanátok? Közepes testalkatom van, magas vagyok, viszonylag izmos. Várom a tanácsokat, előre is köszönöm!

2016. márc. 25. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Minimum középkategóriás bmx-et vegyél, ne kezdőt.

Váz ne legyen rövid, és a kormány se legyen kicsi, a magasságod miatt.

2016. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát figyelj! Kőzépkategóriás bicóval kezd! Újonnan, a WTP-től kezdve. Használtan, meg kérd ki magáról a bicórol, egy olyan ember véleményét, aki ért hozzá. Viszonylag én is értek hozzá, szóval akár nekem is küldhetsz, linket, és mondok róla véleményt! Elöttem szólónak igaza van, ezeket muszáj figyelembe venni
2016. márc. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnátok linkelni nekem binyókat? Egyébként olyan 50-55 ezer forint már elég rá?
2016. márc. 26. 19:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég fullos kis bicaj. Kicsit alkudni is tudsz biztosan belőle.

[link]

2016. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!