Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országútisok! Ezzel az áttétel...

Országútisok! Ezzel az áttétel átlépéssel engednek még versenyezni vagy már nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 53-16-tal megyek ( ez 7.076 m) de az áttétel megkötés meg 52-16 ( 7.01 m). Ugye papíron átlépi, de vajon ellenőrzésnél ezt észre fogják venni? Álljon tőlem messze a csalás félre ne értsétek, csak ha ezt letiltom akkor a következő meg 53-17 lesz, ami meg már majdnem u15-ös áttétel ( az u 15 az 6.14 m, nekem így meg 6.66 lenne )



2016. márc. 29. 11:04
 1/1 Wadmalac ***** válasza:

Profiban versenyzel?

Mert amatőrben nincs áttétel-korlátozás.

Egyébként az áttételkorlátozás szerintem inkább egészségi, hogy kerüljék a túlterhelést, úgymond erőlteti a pörgősebb áttétel használatát.

Én is 53-39-es hajtóművet használok, most rácsodálkoztam, hogy ezt az áttételt van, ahol nem engedik, mert amúgy járatos és kedvelt variáció akár Shimano, akár Campa választékban.

2016. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!