Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti bringákhoz értőkhöz...

Országúti bringákhoz értőkhöz kérdeznék elsősorban: Szerintetek melyiket lenne érdemesebb megvenni a kettő közül?

Figyelt kérdés

Nem túl nagy költségvetésből gazdálkodok... Éppen ki tudom fizetni a drágábbat is, de ha nem járok vele annyival jobban, akkor maradnék az olcsóbbnál.Valamennyit hajlandó vagyok rákölteni pluszban a szervizre, ha szükséges.

És végül a két bringa, amikről szó van:

[link]


[link]



2016. ápr. 27. 22:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Értőktől... Bocsánat, elírtam.
2016. ápr. 27. 22:16
 2/5 A kérdező kommentje:
A második linket is elírtam, csak a képre mutat, nem a hirdetésre: [link]
2016. ápr. 27. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:

A sötét színű a jobb az Exage szettel. Ha az 50 ezer (irányárral), a másik kb. 500 forintot ér ahhoz képest :)

Ha 45 körül meg tudsz egyezni az eladóval, akkor egész jó vételt csinálsz, de 50-ért sem jársz rosszul, mivel ilyen kis méretben nem nagy a választék.

Ha országúti biciklizés élményére vágysz, akkor véletlenül se válaszd azt a fehéret. Abból egy olcsó városi rohangálóst lenne érdemes építeni.

2016. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:

A fehér egy őskövület, tényleg szinte mindent cserélni kéne rajta, hogy élvezettel használd.

A fekete Exage teljesen rendben van, ára is, főleg, ha a patentpedál is benne van az árban. A hajtókar nem a 300EX, valami shimano klón lehet, vagy valami alapabb új Shimano szettből származik, de jobb a 300EX acéltárcsás, kiálló közepű, kőnehéz hajtókarjánál.

Fékkart nem tudom azonosítani ,de jó. Felnik, gumik teljesen rendben vannak.

Ez úgy, ahogy van, nagyon jól használható.

Én mondjuk majd megdobnám a helyedben két forgáspontú fékpatkókkal, mert a 300EX fékek ereje hagy kívánnivalót maga után (de klasszisokkal jobb, mint a fehéren figyelő ősi, nagypatkós Weinmann vagy Altenburger), meg majd egy 7es Tiagra fékváltókar sokat dobna a kényelmen.

Szerintem vedd meg gyorsan, amíg el nem kel.

Meglepődtem a hirdetési címen, 6 kilométerre lakok onnan és még sosem láttam ezt a bringát az úton.

2016. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a segítséget :)
2016. ápr. 28. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!