Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés vagy futás segít...

Biciklizés vagy futás segít jobban a fogyásban?

Figyelt kérdés
Mielött mindenki letámadna hogy elöbb étrend kell. Tudom, 1000000x hallottam és egészségesen étkezem nem zabálok össze mindent. :D a gondom az lenne hogy a vádlijaim lány léttemre irtózatosan vastagok és izmosak de a combom belső felén és a hasamon vagy egy kis súly felesleg. Szoktam járni futni napi 30-40 percet és kb annyi idő alatt lekocogok 4 km-t. A biciklizést tovább birnám. Csak az a baj hogy mind2 tovább erősítené a lábam és ha nem is fogyok mit alakit ez a kettő az alakomon?
2016. júl. 4. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

ha a kocogás izmosítaná a vádlit,akkor az összes hozzám hasonló pipaszár vádlis gyúrós minden nap kocogna.

szóval nem izmosítja kicsit sem.

a 40 perc/4km meg kb egy gyorsabb séta nem pedig kocogás.

és igen étrend,az hogy egészségesek az összetevők még nem jelenti azt hogy kalória deficitben is van.

ha abban lesz,akkor fogsz fogyni,addig nem.

2016. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a biciklizés, pontosan azért mert tovább bírod. Igen erősödik a lábad, de az erő nem egyenesen arányos a mértekkel. Ezen felül nem is nőhet nagyon, ha normális az étrend, hogyan is nőne, ha több kalóriát használsz el, mint amennyit beviszel. Azt se hiszem, hogy a vádlidon, nincs zsír,olyat még nem láttam,hogy valakinek combon, hason felesleg van a vádlija meg száraz/szálkás.
2016. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bicajozz, az nem terheli annyira az ízületeket, térdet és bokát, gerincet!

Viszont. 40p/4km az nagyon kevés. Az séta, azzal csak ámítod magad. 12p/3,5km a szintidő általános iskolában a futás felmérésen..

Bicajjal napi 30p/10km=20km/h legyen a minimum! Semmi izommal megcsinálom dombos környéken, úgyhogy menni fog!

Nincs sportital, se energiaszelet. Tiszta, finom ásványvíz kell az izmoknak!

Hasra felülés kell, nem hasprés, az ilyen úgy csinálok mintha...

Combra, keringésre nagyon jó a bicaj! Jó keringéssel nem tapad le több zsír. Nem kell aggódni, a lábad nem lesz olyan puklis, mint a versenyzőknek, azok napi 150km-t mennek ráadásul bekokszolnak ami felvizesíti az izmokat így nagyobb is kicsit! Napi 30-tól se lesz olyan undi!

Az egészséges kajából se szabad sokat enni.. a rizs is egészségesnek van mondva, de nem 40dkg/étkezés, ahogy a szárnyashúsból se 4-5 szeletet eszik egy normál ember....

2016. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3.mond jókat de orbitális baromságokat is. Most a hülyeségekre reagálok mielőtt félrevezetne valakit és tévhiteket terjesztene.


30p kevés,viszont a 20km/h az oké. Minimum 1óra legyen az edzés.

Sportital/ energia szelet nem kell EKKORA távhoz. Ott az a két utolsó szó kimaradt. 100+on azért nem árt. Ásványvíz kell? Mióta? Tökéletes a sima csapvíz a közkútról.

A hasprés jobb, mint a felülés, mert a présnél folyamat feszül az izom a felülésnél pedig ellazítod a felső pozícióban is, emellett károsabb a gerincre.

"Bekokszolni" max a testépítők szoktak. Mi értelme lenne a "felvizesített" izomnak a biciklin? A víz is csak plusz súly ergo senki nem tenné... Ezen felül az izom mióta undi? A zsír az az,de abból is csak ha túl sok van.

Amúgy igen biztos a kerékpárosoknak is hatalmas lába lett tőle. Izmosabb,mint az átlag de még bőven jó 175cm-hez átlag 62-64kg egy profi aki nem sprinter, fura lenne ha olyan nagyok lennének.

2016. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt nekem nem meséli be senki, hogy nem szed tablettákat valaki és szélesebb a lába, mint 2x a derekam.. Ő itt attól retteg, hogy aránytalanul izmos lába lesz egy kis bicajtól, mint a sportolóknak, az undi egy nőn!

A kérdező a túlsúly miatt többet izzad, több ásványi anyag megy ki, arra kell az ásványvíz!

Hasprés néven meg tudod mit szoktak csinálni sokan? :D Fej emelgetést szűkölve 10db-ot! :D tipikus ámítom magam azzal, hogy sportolok.. Gondolom vágod, miért beszéltem le róla!

2016. júl. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tény hogy a profi sportban ott a teljesítmény fokozó, de azért ne keverjük már a testépítésből híres "koxal".

Valószínű, hogy olyan izmos lesz a lába, mint aki 10-20 éve évi 10-20ezer km-ert teker.

Ilyet se hallottam még, hogy valaki az ásványvizet az ásványi anyag tartalma miatt ajánlja. Akkor már inkább izotóniás ital, de mint mondtam ilyen rövid távon nem szükséges, jó a sima víz.

Az nem a gyakorlat hibája, hogy nem tudják elvégezni. Véleményem szerinte eléggé érezhető, hogy mikor csinálod jól.

2016. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem az izotóniás italt és érzem, hogy belül sem tesz jót..

Rengeteg cukor van benne feleslegesen vagy ami még rosszabb, szintetikus édesítőszerek! Aszpartám, aceszulfám-k és emellé a színezékek, ízfokozók!

Kimelegedve, kiizzadva az ásványi sókat, meghúztam az üveget és ez az erőteljes mű íz.. Megittam, de szomjas maradtam, nem üdített fel, ráadásul folyamatosan pisilnem kellett, mert dobta ki a szervezetem a "műanyagot"!

Én ezért mindig magas oldott anyag tartalmú ásványvizet viszek, olyat amiben ionok is vannak (B..fi)! Friss, hideg, szinte vérré válik ahogy nyelem annyira jól esik!

Régebben voltak a környékemen (Heves megye) gyógyvizes "büdös" közkutak, azokat semmi nem múlja felül, de eljöttem városba egyetemre, kellett valami helyette..

2016. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!