Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megírnátok mit esztek egy...

Megírnátok mit esztek egy nap/hét/hónapban? Testsúly, magasság, kaja, mozgásforma, vitamionok, tápkiegek. (bekerülési költség)

Figyelt kérdés
Szeretnék picit belelátni ti hogyan csináljátok. Még nem tornázok. 183cm 70kg 20F.

2016. máj. 30. 14:42
 1/1 anonim válasza:
Én hálisten szerencsés alkat vagyok és hízni nehezen, de fogyni gyorsan tudok. Vannak étrend kiegészitő italok azt szoktam inni. Reggelizni max gyümölcsöt,aztán délután meg főtt kaja meg napközben néha kis nasi este meg szendvics vagy yoghurt. Ezzel azt vettem észre hogy sok energia bevitelem van, és még tartom is vele a súlyom. Vitaminnak én a béres cseppet tudnám ajánlani meg hozzá C-vitamint. És hozzá teszem még azt is ,hogy főtt kajába a mindennapi hús is bele tartozik nálam.157cm,45kg 19/L.
2016. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!