Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját súlyos edzések, súlyzózá...

Saját súlyos edzések, súlyzózás, biciklizés, úszás, röplabda, ezektől majd idővel izmosodhatok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy síbaleset után majdnem egy év kényszerpihenőre voltam ítélve, így eléggé nehezen bírom most a mozgást még, viszont úgy vettem észre, ezek a műfajok megfelelőek, ha vissza akarok izmosodni.


Mivel lány vagyok, nem az a célom, hogy nagyon izmos legyek, túl sovány se akarok lenni, se kockahasú, nekem az egy lányon nem tetszik, de ez most nem is fontos.


Az a célom, hogy a régi erőnlétemet visszakapjam, amikor gond nélkül sportoltam több órán át, és az, hogy az izomrendszerem normálisan visszaálljon és erősödjön.


Az étrendemmel nincs probléma, de ez se tartozik ide, csakis az a kérdés, hogy ezek a sportok visszaállítanak olyan állapotba, mint régebben amilyen izmos volt?


L/29



2015. szept. 5. 06:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, amiket felírtál a kérdésedben, egészen biztos, hogy idővel meg fogsz izmosodni a felső testre és lábra is.

Bár a röplabdázok úgy szednek magukra izomzatot, ha kiegészítő edzésként úsznak, futnak, kerékpároznak, és súlyzós edzéseket végeznek, a jobb állóképesség miatt.

2015. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A röplabda csak olyan hobbi :) vagyunk páran, akik időnként össze tudunk jönni egy játékra, de a fő az úszás, a biciklizés, sokszor 10 kilometerek, es minden nap valtogatva mas es mas izomcsoportos edzesek, persze pihenonapokkal, mert tulterhelni tilos.
2015. szept. 6. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!