Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Napi 8-10 km kerékpározástól...

Napi 8-10 km kerékpározástól lehet izmosodni es fogyni? Mountainbikem van es eleg nehez hajtani. 16/l

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 21:40
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
Izmosodni nem nagyon, minimálisan a lábad esetleg. Fogyni tudsz, de ez étrendfüggő is.
2016. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A váltót használod és ismered a működését ? Legnagyobb első fogaskerék és a leghátsó kicsik a gyors egyenes - lejtős terepen , közép fogaskerék hátsó közepes a normál tempó normál szakaszon . Az első legkisebb és a hátsó nagyok az emelkedők hegy menetben használhatók . Ezt érdemes használni , a szervezet és az alkatrészek is kímélve vannak ezáltal .
2016. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én heti 2-3x 15-35-öt megyek, a vádlim és a combom eleje lett izmosabb, valamint a szívem és a légzésem is sokkal jobb. (Pont ezért kellett mennem, rohadt sovány vagyok, le voltam épülve!)

Fogyni nem fogytam, mert nem volt miből. 10km-t fél óra, 20 perc alatt le lehet tekerni semmi izommal is városban vagy földúton egy terepre való MTB-al, ha csak kisebb emelkedők vannak!

Ami neked kell az egy szép nagy domb! Felfelé tekerj!

Váltani érdemes megtanulnod, de ne csalj vele, ha csak lötyögsz, az nem izmosít! :)

2016. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Napi 8-10 km az semmi. Legrosszabb városi forgalomban is maximum fél óra a l egelpuhultabb ridernek is. Ennél még félórás könnyű séta is jóval több energiát igényel...
2016. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!