Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fixiesek, a lenti linkben...

Fixiesek, a lenti linkben látható bicikli milyen minőségű és ár-érték arányban mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

[link]

Most hogy Black Friday van, elég nagy akciók vannak aztán elgondolkoztam egy fixievásárláson.



2016. nov. 26. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem teljesen korrektnek tűnik,főleg ezért az árért. egy féket azért mindenképp hagyj fent, ha fixen használod.
2016. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, egyet minimum mert ugy olvastam hogy 2-nel nem buntetnek szoval szerintem 2-t fogok hasznalni:D
2016. nov. 26. 22:37
 3/8 A kérdező kommentje:
De meg nem dontottem el, hogy megveszem e, tobb velemenyt is meg szeretnek hallgatni:)
2016. nov. 26. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Most miért? 70 ezerért, örülj, hogy biciklit kapsz :D 100-130 ezer körül is hasonló szintűeket árul mondjuk a csepel vagy a gepida. Ráadásul ez nagyon jól néz ki szerintem. Egyetlen hátránya talán az 1"-os fejcső, de igazából ez nem olyan nagy negatívum. (Első voltam)
2016. nov. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amugy en elso latasra beleszerettem. Meg meg kell magyaraznom szuleimnek miert is jo egy ilyen bicikli:D
2016. nov. 27. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl. sokkal kevesebbet kell költeni karbantartásra, gyorsan lehet vele haladni és mennyivel jobb már, hogy biciklit akarsz egy új telefon helyett
2016. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ez egy jó ötlet, december 3-ig van időm:)
2016. nov. 27. 17:43
 8/8 anonim válasza:

Szia! Ez egy isteni bicikli. Egyik ismerősömnek volt egy ilyene, még régebben vette, és remekül szuperált!

Érdemes beruháznod rá. ajándék ennyiért.:)

2016. nov. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!