Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek aktív zsírégetéshe...

Szerintetek aktív zsírégetéshez a futás vagy a kerékpározás hasznosabb? Melyikkel lehet hamarabb látható eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Szeretném egy kicsit "rendbeszedni" magam, nem vagyok dagadt, kicsi felesleg van a hasamon meg idegesít a tokám. Diéta mellé futás vagy a bicikli hasznosabb? (16f)
2012. jan. 16. 10:08
 1/4 dirtboy ***** válasza:

a futás jobb de ha nem párosul hozzá szálkásító étrend lehet hogy azzal sem fogsz fogyni csak az állóképességed lesz jobb.

étrend kötelező.

helyi zsírégetés nincs,remélem tudsz róla.

futásnál maradj az aerob tartományban.

2012. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Emellett súlyzózni sem árt, mert izmokat is aktívan kell tartani, hiszen, ha izmot veszítesz a külalakod romlani fog, és a zsírégetés is nehezebbé válik.
2012. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Futás, de nekem az ellipszis tréner tetszik a legjobban. Persze diétás étrend nélkül semmire nem fogsz menni.
2012. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően a futás + a helyes táplálkozás.

Ugyanakkor én ha csak lehet tekerek is a futás mellett, (futás után) mert szeretem, ha egy kicsit más jellegű mozgásforma is van!


Sok sikert és kitartást!

2012. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!