Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Így a téli hónapok közeledtéve...

Így a téli hónapok közeledtével érdemes eladni a kerékpáromat, vagy várjak vele tavaszig?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha sem "érdemes" eladni, mivel mindig csak lényegesen olcsóbban tudod munt amennyi újonnan volt.
2016. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem el lehet-e adni most, vagy várjak tavaszig?
2016. dec. 1. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen bringa... van amit bármikor elvisznek, meg van amit hirdethetsz hónapokig.
2016. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent el lehet adni. Jó marketinggel még a szart is.

Ha az a kérdés, hogy mikor van rá nagyobb kereslet, akkor szerintem vagy mostanság, ha karácsonyi szezon miatt, ami persze bicikli fajtájától is függ, vagy inkább tavasszal.

Gyerekbiciklit most is lehet, ha neked sürgős, felnőttet de a gyereket is tavasszal szerintem könnyebben lehet.

Akkor jobban megkívánják a kerékpározást, plusz nem kell hónapokig kerülgetni, ami a szűk paneleseknél fontos szempont, és ez is egy széles vásárlóréteg.

Egyszóval én várnék vele egy kicsit, ha nem sietős, és jobb áron szeretnéd eladni. :)

2016. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ez egy könnyű országúti bring. Még apám vette 60 ezerért használtan és nem használta, így nekem adta én meg arra gondoltam, mivel én sem használom, hogy eladnám ma 10-20 ezer ft-rét.
2016. dec. 2. 15:36
 6/8 anonim ***** válasza:
És konkrétan milyen bringa? Márka típus felszereltség? Vagy legalább egy fotót lőhetnél.
2016. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha szükséged van a pénzre akkor add el most.Ha annyira nincs rá szükséged akkor várj tavaszig az eladással.Akkor drágábban tudod eladni.
2016. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyet értek a hetessel. Tavasszal nagyobb a kereslet, valószínűleg magasabb áron tudod értékesíteni.

(Miért adod el? Inkább bringázz a továbbiakban is! Vagy újat veszel?)

2016. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!