Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lányok, hölgyek mennyire...

Lányok, hölgyek mennyire ciki, hogy fiatal férfiként női, ráadásul króm színű montim, kerékpárom van?

Figyelt kérdés

Nézzétek Passat, én 38 leszek. Vagy ti annak idején miért

A króm színű mellett döntöttek, mi az ami megfogott

Ebben a színben. Van egyáltalán, aki ilyennel jár?

Ritka, mint a fehér holló. De lehet, hogy lecserélem egy

Matt narancs ffi vágásra a jofogason, de ki a rossebb az,

Aki megvesz egy mára divatjamúlt színű, kényes fényezésu

Kerékpárt? Vagy ha már ffi, akkor legyen uilyen színű?



2017. febr. 6. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Neuzer Passat akartam irni
2017. febr. 6. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rád sem ismerek Wolf Péter... A nagy krómimádó matt narancsra váltana? Jól átgondoltad ezt?
2017. febr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tothp ***** válasza:
A króm nem zavarna. Csak, hogy női. Az is ahasználhatóság miatt.
2017. febr. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokkal félelmetesebb, hogy felnőtt emberként nem tudsz írni!

Ciki a króm? Mert amúgy a narancs olyan rohadt férfias szín.. :D Gondok vannak fejben!

Mindkettő szép tud lenni, de engem még nőként se érdekelt, milyen színűt veszek! Belegondolva, talán ezek az UV színek előnyösebbek forgalomban, de majd ruha szettet is cserélsz, mert nem illik hozzá?! Nekem, ha nem ízléstelenül színes, jó kis formája van (lejtőn, nagy sebességnél fordulékony), megfelel a rádobott cucc, van a méretemben máris oké!

24l

2017. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én remélem, hogy ez az ember trollkodik és néha bepiál/szív és feltesz egy kérdést a krómszínű Neuzeréről, mert nem tudom komolyan venni, hogy éveken keresztül dilemmát okoz egy alsókategóriás párforintot érő termék kinézete. Nem vagyok nő, de nem hinném, hogy akadna, akit számottevően érdekelne, hogy ezzel jelensz meg akárhol, valószínűleg nem ez a legnagyobb probléma...

Egyébként szerintem egyáltalán nem ciki a "női" váz bizonyos esetben én praktikusabbnak tartok egy alacsonyvázas biciklit, pl városi használatra vagy ha van hátul gyerekülés.


Kedves Péter! 38 évesen igazán rájöhetne, hogy önmagában egy biciklivel, főleg, aminek a legjellemzőbb tulajdonsága a színe nem túl egyszerű csajozni...

2017. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!