Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hardtail MTB bicóval illik-e...

Hardtail MTB bicóval illik-e ugratni?

Figyelt kérdés
Egy fél éve kb elkezdtem MTB-zni, méghozzá inkább XC kategóriában, és van egy barátom akivel edzésen kívül le szoktunk járogatni a Veszprémi dirt pályára (nem tudom mi a hivatalos neve, mi így ismerjük) és állandóan mondja nekem hogy ugrassam be ezt, ugrassam be azt, és el is jutottunk a kérdéshez; mennyire illik ugratgatni egy hardtail bicóval? Nekem elvileg menne, van egy jó Cube Attention 2016 bicóm, meg is próbáltam többször is, azóta bámulják a könyökömön lévő sebhelyet, (hozzáteszem lehet hogy nem ezt a sportot kellette volna választanom :D) csak nem tudom hogy ezt illik-e csinálni a MTB ezen részén, vagy sem. Az esetleges nyelvtani hibákért bocsánatot kérek, és a válaszokat előre is köszönöm :D

2017. máj. 2. 20:00
 1/3 kiitos ***** válasza:
régen a ruszki egészes bringával ugrattunk, vagy kinek mi volt.illik-nem illik nyomasd neki.
2017. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hardcore extrém bringás országútival is tud ugrálni :) de csak a poén kedvéért... Az xc váz el fog törni, sokat fogsz vele esni, tele lesz nyolcassal a kerék, leesik a lánc percenként... Szóval van erre való bringa is. Persze kisebb ugratásokat kibír a tiéd is, de nem erre lett kitalálva.
2017. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pacsi!
2017. máj. 9. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!