Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 196cm magas vagyok, mekkora...

196cm magas vagyok, mekkora az ideális méretű országúti kerékpár?

Figyelt kérdés

196cm magas vagyok, mekkora az ideális méretű országúti kerékpár? A belső lábméretem 95 cm. Sok helyen olvastam, hogy néphülyités a vázméret és hogy lehet a stucnin is állitani.

Nekem elméletileg 62-es vázméretű bringára van szükségem, de sehol nem találok ekkorát! Elég lenne egy 58-as is?

Előre is köszönöm a válaszokat! :) 16/F



2017. jún. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

58-60 között jó lehet. Én mindkettőt próbáltam már és mindegyik jó volt. Stucnin, kormányon, nyeregmagasságon lehet variálni egy bizonyos szintig.

Én 194cm vagyok.

2017. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja meg ha valami újabb fajta outit veszel, tehát nem egy klasszik régi acélvázast, akkor eléggé változó a vázak geoja, próbálj minél többet.
2017. jún. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)) Jöhetnek még személyes tapasztalatok...
2017. jún. 15. 20:49
 4/4 KZ67 válasza:
207 cm-es a haverom, és neki 62-es bringája van. Manapság már valóban nem "kőbe vésett" méretekről beszélünk, próbálni ajánlott. Az 58-60 bizonyos esetekben elég lehet neked.
2017. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!