Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki tervez kerékpár túrát...

Valaki tervez kerékpár túrát a Balaton körül idén (2017) nyaron? Július elején indulnék egyedül indulok neki, és ha kell itt szeretnék toborozni, egyik haverom sem meri bevállalni, nekem meg régi álmom!

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is tervezem nyárra, de úgy hogy a kezdőponthoz is és a végén haza is biciklivel megyek így kb 100-120 km-el hosszabb lesz. én augusztusban leszek szabad, amúgy nekem sincs senki sajnos aki elkísérne. Hogy tervezed amúgy mennyi idő alatt? egy nap alatt lezongorázni vagy kényelmesen, közben strandolva akár több nap alatt?
2017. jún. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kb. 2 hetet szánok az egészre, Siófokra mennék, onnan indulnék körbe, relatív 5, vagy 6 nap alatt érnék vissza Siófokra és onnan haza! közben strandolnék is, kilátókba is fel mennék, fényképeznék is amennyit csak bírnák, a kemping táborokban nem tudom pontosan mennyit kell fizetni, mert nem szeretnék sátort vinni magammal, az + súly, de ha muszáj, akkor viszek, sátor állitáshoz is legalább ketten kellünk, egyedül nem boldogulok vele!
2017. jún. 21. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is tervezem, de csak 1 naposokra. :D
2017. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én csak egy naposra megyek, a kihívás miatt. De jó ötlet több napos strandolós, nézelődös túrára indulni a Balaton körül, nagyon szép. Már voltam én is 3 naposon
2017. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és te mikor ott voltál, akkor hol száltál meg éjszakára?
2017. jún. 27. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!