Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire lutri egy régi...

Mennyire lutri egy régi aluminium váz?

Figyelt kérdés
hány éves az az alu váz (itt speciel cannondale) amit már nem mernétek bevállalni? Elfárad, meg ilyenek
2017. júl. 1. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Újonan nagyon régit is bevállalnék, használtan semilyet.

Bizony el tud fáradni, és elég egy hajszálrepedés, és később törik. Alattam tört ketté bicikli, de ez azért ritka.

2017. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szlory ***** válasza:

A régi cannondale pl sokat bírt, az újak már mintha ropiból lennének. :)


De kérdésedre térve, nem a kora határozza meg, hanem a tulajdonosa. Illetve az is, hogy mire fogod használni. Én régi és új alut használok, de alapvetően nem szeretem őket. Mindemellett ha nincs masszív stressz alatt, akkor használd és kész. Ha repedést látsz vagy nyekergést hallasz, keresd az intő jeleket. A törés előtt jobbára "szól", ha nem vagy süket az ilyenre. Minden esetre túl sokat ne adj érte, bármilyen ritka legyen is az a váz..

2017. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!