Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bicikli vagy gorkori? Melyik...

Bicikli vagy gorkori? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik milyen izmokat mozgat meg / testreszt formal? Melyikel jobb kozlekedni?

Probalom el hatarozni mit vegyek xD

18/L


2010. máj. 24. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel mindkettot, ha megteheted. Ha nem teheted meg, akkor meg vegyel biciklit, es kesobb gorkorit, ha lesz ra keret. mindketto kivalo alakformalo.
2010. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 clint ***** válasza:
0%
A görkori semmiféle izmot nem mozgat meg, a gyaloglás is jobb annál, ha biciklit veszel ez is inkább ugy jó, ha nehézre állitod....
2010. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A görkori semmiféle izmot nem mozgat?! :)


Szerintem a görkori jobban átmozgat,én amikor görkoriztam,akkor a hasamban,a mellemben és a karjaimban is volt izomláz amikor tavasszal elővettem. Szerintem a lábadat is jobban átmozgatja.


Szerintem a görkori jobban átmozgat,az egész testedet használnod kell.

2010. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 clint ***** válasza:
sőt a roller, és a motorbicikli is.... lehet azért volt izomlázad mert mozogtál kicsit...
2010. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én mindkettőt szeretem:D
2010. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

amugy mindketto volt kicsi koromban, de talan most inkabb gokorit szeretnek.


elso valaszolo, miert lenne jobb eloszor biciklit venni? :)


koszi szepen az eddigi valaszokat!

2010. máj. 26. 13:52
 7/11 anonim válasza:

Hobbiként rövidtávra görköri

Messzebb Sport ként bicó

2010. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok. azert irtam, h eloszor vegyel biciklit, mert azzal pl el lehet menni suliba is, dolgozni is, ide-oda, szoval akkor is eloveheted, ha a gorkorit nem, mert mondjuk nincs ra idod, vagy nem olyan a terep, ahol mehetsz gorkorival.

Egyebkent az egyik valaszolo azt irta h a gorkori semmifele izmot nem mozgat meg? Hat en estenkent lenyomok 5 km-t, elfaradok, leizzadok, a narancsbor tunedezik elfele, izmosodom szalkasodom. persze nem gyök kettovel megyek, hanem mint a szel... de hasznal :) szoval csak ajanlani tudom. meg a biciklit is.

2010. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ertem, koszi. igazad van

es szerintem sem lehet hogy egyik sem mozgatja meg az izmokat, emlekszem nekem is milyen izomlazam volt

2010. jún. 1. 13:52
 10/11 anonim válasza:

mind2 nagyon szuper.

de talán bicikli az jobb. :)

a kori segit a lábat és a feneket formázni, de ehhez persze ido kell. a bicaj a combokat segiti, de ahhoz is idő kell.nem is kevés... :S

2010. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!