Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a jobb? bicikli vagy...

Mi a jobb? bicikli vagy futás? Csak h kondiban legyen az ember

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a futás vált be, vagyis csak azért, mert én azt jobban élvezem, de kinek hogy...
2010. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A futás több izmot használ, komplexebb mozgás, így sportolásnak sokkal jobb.
2010. aug. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

mindegyik elég rossz módszer. nem túl intenzív mozgás.


kettlebell, ropeworkout, zsákolás, crossfit, küzdősport, ilyesmi inkább.

2010. aug. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves előző! Még hogy nem intenzív? Mi neked az intenzív? Én kipróbáltam, 190ig fel tudom pumpálni a pulzusom biciklizéssel is! Futással még "könnyebben" megy ez... Honnan számít neked akkor intenzívnek?

Persze egyetértek, azok is kidöglesztőek ha jól csinálják amiket Te írsz, de hogy futni és biciklizni nem lehet intenzíven, az egy súlyos tévedés...

2010. aug. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a futás azt mondják egy idő után tönkre teheti a térdet! Hát én 16 évesen arra panaszkodok hogy néha alig állok a lábamon de ez nem biztos hogy a futástól van! Biciklizni már nem nagyon szeretek mert mondjuk ugy meguntam amióta futok! suliba sem gyalog hanem futva megyek!
2010. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...nem gyalog hanem futva...
2010. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Futva suliba? Irigyellek. Lehet ősztől én is kipróbálom milyen :D Csak azt hogy oldod meg hogy az izzadsággal ne legyen baj? Télen -20-fokban rövidujjúban suliba menni, na az arc, akkor talán le sem izzad az ember :) ... megjött a kedvem hozzá :D
2010. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!