Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Btwin Triban 100 mindennapi...

Btwin Triban 100 mindennapi melóba járáshoz?

Figyelt kérdés

Pár hónapja bekattant valami és letettem az autót, azóta bringával járok szinte mindenhova, melóba is. Nem kis táv, 15-km oda, 15 vissza, és jelenleg egy 27.5.ös montival, ami nem rossz, de nem a legalkalmasabb erre a célra. Az országúti bringák sokkal jobban vonzanak, és arra gondoltam, hogy megismerkedni ezzel az ággal, illetve elég nagy cég lévén a nagy bicajtárolóba lakatolgatni tökéletes lenne, aztán ha bejönne tavasszal vennék egy komolyabb gépet is.

Megállná vajon a helyét egy ilyen olcsó modell is?


2017. aug. 20. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is néhány hónapja kezdem el biciklivel dolgozni járni.Egy

Csepel Landriderrel.Csak nekem a táv kb. 34-35 km oda, ugyanannyi vissza.Az,hogy valami viszonylag olcsó még nem jelenti azt,hogy használhatatlan.

2017. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 320 km-t tekertem egyszer meg minden héten legalább egyszer 175öt..és ezt egy 26x2.25 ös kerekű xc géppel, de volt hogy össztelós enduro bicóval :D most akarom növelni a távot, én is országútit nézegetek. Szerintem ne vegyél ilyen full gagyi bringát, bár ezekre a 15-15 km-re tökéletes lenne. de tuti hogy tetszeni fog az óutik világa, akkor meg miért ne vennél elsőre is jót? nem kell drágán újat venni, én is használtat akarok, mert újból 300 alatt a leggagyibb alkatrészekkel szerelik őket, 500 fölött találtam csak elfogadhatót..viszont használtan 220ért láttam full ultegra szettes alu outit..(trek)csak a mérete túl kicsi nekem.
2017. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nekem ilyen fajta kerékpárom van,az előttem szólónak azt üzenem miért nézi le azt ami nem fullos?

én melóba járáshoz használtam kb napi 26 kilométert semmi baja nem volt..viszont egy tipp,ha ilyet veszel a gyári külső gumit sürgősen cseréld le mert csak a tüskéket szeded fel vele...

2018. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, mondtam, hogy melóba járáshoz jó...de komolyabb igénybevételnél előjönnének hamar a problémák.
2018. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
komolyabb igénybevételre nem ilyen fajtát vesz az ember..Ez kb 80 ezerért annyit tud amennyit,de ahogy a boltba megveszed azon kénytelen vagy lecserélni dolgokat gondolok itt arra a bordázott külsőre mert az egy förmedvény szerintem..
2018. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!