Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Profi kerékpárosok meddig...

Profi kerékpárosok meddig tudják tartani a csúcsformát?

Figyelt kérdés
pl: froome-nál a tour közepén látszódott, hogy rendben van. A vuelta végig elfogyhat-e, illetve a többiek formába jöhetnek-e? Chaves erős volt, froome jelenleg csak rosára és nievére számíthat. Movistar gyengén teljesített.

2017. aug. 21. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
amíg tart az epo hatása
2017. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha-ha, úgy gondoltam, hogy jó felkészülés után, 0 szerrel.
2017. aug. 22. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly Froome a Tour után 2. lett a Vueltán. Szinte biztos, hogy nagyon sokat készült a Vueltára is, hiszen már egy jó ideje próbálja megnyerni. Nagy valószínűséggel bírni fogja, de bármikor kikaphat egy rossz napot, vagy belekeveredhet egy balesetbe, ráadásul még csak az első hét elején vagyunk. Azonban ha kibírja az időmérő futamig, és jó eredményt ér el azon, akkor szerintem meglehet neki.
2017. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Amit mondasz az egy reális dolog, mégiscsak végigtekert egy Tour-t izomból, míg pl Chavito edzésnek használta, nem szaggatta szét magát, ő veszélyes lehet, azonban én fő riválisnak Vincenzo Nibali-t látom. Egyrészt nem fog olyan sokat kapni a hosszú ITT-n, mint Esteban, másrészt a Giro-n versenyzett utoljára komolyabban, volt ideje készülni a Vuelta-ra bőven. Szerintem ő tutira végig fogja bírni a versenyt, Froome már keményebb dió, hiszen egy nagyon nem pihenős háromhetest fejezett be pár hete.


Azért szerintem nem csak Rosa és Nieve bitang erős a Sky sorból, Moscon pl kiemelkedő erőben van, míg a síkon Knees és Stannard is szépeket fog még neki melózni. Más kérdés, ha nem lesz erő Froomey lábában, akkor ők sem tudnak mit tenni, a kormányon nem vihetik fel a hegy tetejére.


Egyébként személyes megérzés, abszolút nem biztos, hogy bejön: szerintem el fogja vinni a Vuelta-t is, tehát össze fog jönni a dupla. Más kérdés, hogy vissza van még 17 szakasz, olyan faktorok jöhetnek be, amire nem is gondolunk, pl bukik egy nagyot és fel kell adnia, vagy Dumoulin-módban kiáll a bokorba 2 percre. Akár valamelyik ellenfél meg is táltosodhat. Ettől izgalmas a versenysport.


Üdv: Libra94

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!