Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárosok válaszolnátok az...

Kerékpárosok válaszolnátok az alábbi kérdésekre?

Figyelt kérdés

Mióta kerékpározol?

Milyen kerékpárt használsz?

Mennyit szoktál naponta tekerni, illetve kb mennyit mentél a jelenlegi bicikliddel?

Volt már baleseted?


2017. jan. 23. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jelen pillanatban REX ETK500 28" Férfi kerékpárom van. ~25 éve éves szinten rendszeresen.Naponta nem, de nyáron sokat túrázom, több 7-re is. Sok száz-ezer km van a lábamban.Igen voltak kisebb, nagyobb baleseteim, és kutya elüli menekülések is...
2017. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kb 8 éves korom óta

Mátra meg csepel váza alatt, aztán mindenféle, még Cross Bmx-em is volt. (CCM)

De 3 éve még napi 20 km-ket bringáztam amíg szét nem esett a kínai gatyi MTB alattam.

Jelenlegi bringámmal már nem sokat kb 200 km/ év (szintén kínai gagyi, de normális kerékkel)


Mióta megszüntek a valódi acélfelnik azóta aranyáron adják a normális küllőzetű, és felnijű bringakerekeket, csak ezek a szar aluminiumok mindenütt..


Volt balesetem, számtalan, kocsival más járművel szerencsére sosem.


Részemről a közlekedésben azt az elvet követem, hogy ami nálad nagyobb az erősebb is, hagyd menni.

Ahol van járda, ott inkább az mint az úttest.

2017. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy +16 fok alatt nem bringázok.
2017. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3 éves korom óta folyamatoan, tehát 27 éve.

Jelenleg egy bianchi caurus 907, shimano 500ex szettel van szerelve.

Illetve egy régi típusú bianchi vázas merevvázas mtb-t amin már semmi sem eredeti, de clarisnál minőségibb alkatrész nincs rajta, ez a munkába járósom.


Hétközben munkába járás napi 25km heti 5nap

Hétvégén márciustól kb októberig 80-300km között változó...

Munkába járósban jelenleg olyan 30.000 lehet, de csak a vázban, országútiban olyan ebben még csak 10.000körül...


Balesetem rengeteg, 2 jelentős, egyszer egy kapun mentem át elhagyatott helyen és a naptól nem láttam egy fejmagasságban lévő acél rudat, 40 fokos nyári melegben eszméletlenül feküdtem az aszfalton kb 3 órát... koponyatörés, mellé súlyos napi égés kiszáradás stb stb...

Valamint egyszer 60km/h val választhattam kanyarban hegyről lefelé, hogy egy a szülei által nem felügyelt erdőből koszaladó 4éves kisgyereket csapom el az úttesten országúton, ott ahol erre a jelenségre egyáltalán nem számítanál a semmi közepén, vagy lesodródok és beleesek egy beton lapokkal kirakott árokba... a pillanat töredéke alatt én az árkot választottam, a kórházban ébredtem 2 nap múlva, koponya, kulccsontok borda és szegycsont töréssel...

Azóta hordok kupakot.

2017. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3-as! brrrrrr nem semmi!hmmm
2017. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 éves korom óta. Persze volt kihagyás mikor nem telt bicajra.

A legújabbat tavaly vettem, ez a 4. bringám (eddig: kicsi rózsaszín, 20col, 26os value), 3-400km került bele nyáron, majd leszorítottak így eltört a csuklóm. Soha nem volt balesetem, csak ez. Sisakot és mellényt mindig hordok, nem a rendőr hal meg ha nem veszem fel...

Csak hétvégén jutok el bringázni, 100-150 szokott lenni. Amíg jeges, addig nem megyek.

Merida Juliet 6.20D-m van, 2015ös modell kicsit testre szabva.

Tour de Balaton 206-on találkozunk? :)

2017. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

- Kisgyerek korom óta bringázom

- Jelenleg egy Merida 26-os montit tekerek

- Nagyon változóak a napi távok, áprilistól novemberig csaknem minden nap bringán ülök, télen csak ha nem megy 0 fok alá. Az alatt is szoktam menni, ha úgy alakul, de azt csak kötelességből, abban én semmi élvezetet nem találok.

- Számos kisebb-nagyobb esésem volt komoly sérülés nélkül, egyszer volt koponyatörésem...

2017. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tothp ***** válasza:

38 éve kisebb megszakításokkal.

Van: trekking, outi, cargo. Az outit hanyagolom a súlyom és a derekam miatt.

Mikor megyek: Télen nagyon keveset. ösz-tavasz : napi 20-30. Igazi szezonban akár Balaton-kört is egy seggel.

Baleset: kisebb bukások horzsolásokkal. Főleg mikor terepen mentem. Ja! és egyszer lekoccoltam egy vadiúj zöld trabantot.

2017. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Wadmalac ***** válasza:

14 évesen kezdtem komolyabban foglalkozni vele, egy 5 gangos Csepel versenybringa volt az indulási alap. Ezernyi alkatrészcsere után ebből lett a mai Neuzer alu vázas 600 Ultegra, Mavic Ksyrium gurigákon.


Huszonpár évnyi hobbiversenyzés mellett építettem jópár (Három vagy négy? Rég volt.) montit, két trekkinget meg két időfutam országútit, mind második bringaként, ezeket mindig eladtam és abból épült a következő.



Meg tavaly összeraktam egy rohangálós trekkinget, szintén Neuzer alu vázon, Claris-Sora szettel.

2017. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ovis koromban kezdtem 4-5évesen.

Merida kalahari.

Merida one-twenty tfs 800.

20-30km. Verseny előtt 50-60km.

12860 és 5031km.

Volt. De szerencsére semmi komoly. Csukló repedés,horzsolások elég mélyek is,felszakadt bőr 5öltés. Mindig viselek bukót.

2017. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!