Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi annak a vékony vázas...

Mi annak a vékony vázas egyszínű kerékpár típusnak a neve ami utóbbi időben egyre gyakoribb?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakrabban látok, és pont nekem is kéne egy kerékpár városi használatra, lehető legolcsóbban, de sehol nem láttam boltban ilyesmit, talán házilag összerakottak ezek? Cross kerékpárt néztem Hervisben 75 000 ért, de azt meg sokallom, hisz csak városban ingáznék vele ide oda.

2017. aug. 29. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet a single speed/fixi bringákra gondolsz. legtöbben otthon rakják össze, de lehet kapni boltban is néhány helyen. új biciklit pedig nem fogsz kapni olcsóbban mint pl a decathlonos legalapabb btwin bringa, vagy hervis meg társai. Jöhetnék a szokásos sznob dumámmal, hogy ennyi pénzért csak biciklinek látszó tárgyat kapsz, ami semmire se jó stb és hogy még 200ezerért is csak alap bringát kapsz, de városi közlekedésre tökéletesen megfelel a legolcsóbb..keress használtat szerintem.
2017. aug. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tothp ***** válasza:

leginkább valami öreg de masszív országúti acél vagy cromoly vázra épített egysebessége szerkezetről lehet szó.

Jól összeválogatott használt alkatrészekből egy ügyes tulaj olcsó klassz kis gépet tud magának rittyenteni.

2017. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy sebességes vagy fixi lehet.

Igzábol azokkal használtan 1 baj,hogy nincs rapjtuk fék.

Mondjuk az ujakon sincs...

De ha veszel egy mountit azt átlehet alakitani és fék is lesz rajta. Ehez eleg egy kerékpárnak látszó tárgy.

2017. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!