Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a gyakoribb? Sport vagy...

Mi a gyakoribb? Sport vagy akármilyen edzés után éhségérzetet éreztek vagy pont, hogy nem kívánjátok a kaját.

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretek enni, rágcsálni akkor is ha nem vagyok éhes (vékony vagyok). Mostanában elkezdtem fitnesz dvd-kre tornázni. Ma elmentem fél órát biciklizni, kb fél órája értem vissza és most kezdem érezni, hogy már tudnék enni egy kicsit ha lenne itthon valami finom.

Ez nálam elég furcsa, hogy még csak rágcsálni se akarok, de örülök neki.

Ti hogy vagytok vele?


2009. júl. 1. 13:30
 1/3 anonim válasza:

Ha elkezdesz sportolni:


Az elején nagyon fáradtnak (esetleg étvágytalannak) érzed majd magad (max 2-3 nap). Azután marhára megjön az étvágyad :-)

2009. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én edzés után általában úgy érzem, hogy egy lovat fel tudnék falni.
2009. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is nemrég kezdtem spinningre járni én sem vagyok éhes,pedig előtte legalább 3 órával befejezem az evést,de inkább 4
2009. júl. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!