Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítők között tényleg...

A testépítők között tényleg gyakoribb a hererák?

Figyelt kérdés

Az ismerősi körömben két embernek is hererákja lett, 2-3 éve kezdték a testépítést és már mindketten elég szép eredményt is értek el.

Amúgy mindkettő fiatal, 30 alatti.


Olvasni már korábban is olvastam erről, de nem igazán tulajdonítottam eddig nagy jelentőséget neki.

Mi lehet az oka?



2015. nov. 5. 07:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt tudtam, hogy sportolók, focisták, biciklisek, vizilabdások között sajnos elég gyakori.
2015. nov. 5. 08:00
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert cuccoltak ennyi.
2015. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy tudom egyikőjük sem kokszolt (bár ettől még nem kizárt, de nem hiszem), de egyébként mi lenne az összefüggés??
2015. nov. 5. 09:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Holyagrakot az D-aszkorbinsav okoz,here rakot fogalmam sincs.valoszinuleg nincs osszefuggesben magaval a testepitessel.(mint edzes,es tiszta kaja)
2015. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4: Talán a túlzott fehérjebevitellel lehetséges összefüggés.
2015. nov. 5. 17:39
 6/11 anonim ***** válasza:
A fehérjétől nem leszel rákos. Vagy szteroidot használtak, vagy szimpla véletlen.
2015. nov. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Véletlennek kicsit túl sok. A fehérjétől nem, de a túlzott fehérjebevitel miatti drasztikus elsavasodástól már lehet.
2015. nov. 6. 05:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Inni kell,foleg dietaban.akkor nem tud felhalmozodni a sok bomlastermek.mennyi idosek?
2015. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az egyik 24, a másik 28.
2015. nov. 6. 09:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől lettek rákosak. 2g fehérje /ttskg meg még nem olyan sok. A sok túlsúlyos ember is megeszik ennyit, aztán mégse hererákos mindenki, aki túlsúlyos. A rengeteg kajával ugyanis biztos, hogy bevisznek ennyi fehérjét. A magas fehérjebeviteltől legfeljebb a húgysav szinted nőhet meg.
2015. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!