Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ez jó teljesítmény egy kezdő...

Ez jó teljesítmény egy kezdő országútistól?

Figyelt kérdés

11km 35perc alatt

átlag sebesség 23km/h

Max sebesség 33km/h

196 kalóriát fogyasztottam.


163cm magas lány vagyok 50kg.



2017. szept. 2. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Mentem volna többet csak jött az eső és nem akartam elázni
2017. szept. 2. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
én kezdő montisként 10km-t 25 perc alatt tekertem le 26x2.25 kerekekkel aszfalton. az átlag sebességedet is simán tartottam, a maxot meg majdnem meg is dupláztam, igaz ez a szintkülönbségektől függ szóval nem mérvadó. Azt mondom nem egy csúcs teljesítmény de jó hogy neki álltál, hamar fogsz fejlődni
2017. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szlory ***** válasza:

Kezdő női kerékpárost nem törünk le semmilyen körülmény között! :)


Ha ebben nem fáradtál el, kvázi életvitelszerűnek érezted, akkor jó teljesítmény. Amúgy pedig az a 33km/h nem a maxod lesz majd, hanem inkább már az átlagod, és nem 11km távon, hanem legalább 30-on. :) Akkor már jó teljesítmény egy haladótól. Nálam legalábbis.

2017. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen, jó teljesítmény. És ami a legjobb benne, hogy van még hova fejlődni. Ha tolod (és húzod) a pedálokat rendszeresen, nagyon gyorsan jön is a fejlődés. Hajrá!


(Mostanában a 11 km-t a városban, (piros lámpa, forgalom, kátyúk kerülgetése) 23-27 perc alatt teszem meg. 45 éves dohányos férfi.

2017. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!