Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a kerékpárol? El tudnák vele menni kisebb-nagyobb túrákra?

Figyelt kérdés
Ezt a kerékpár választottam és vásároltam meg. Eddig nagyon jol teljesít csupán csak a fékekkel nem vagyok meg elégedve..(többen mondták már, hogy azt jól be lehet álitani csak idő és szakember kell hozá hát ha idöm is lenne akkor sem értek hozzá probáltam már el vinni ilyen kis kerékpárosszervizekbe de sosem volt idejük max 1 két dolgot állítottak rajta ami nem segitett, azt mondták majd utána fog kopni a fék a tárcsához és jó lesz hát mondhatom, hogy 2 holnap eltelt és ugyanugy csak sürölja a a fék a tárcsat és legalább 2 másodperc kell, hogy a kerékpár elérje az álló hejzetét) A fékeken kivül tényleg semmivel sincs probléma. Azt tervezem, hogy ha nem lehet orvosolni ezt a fékeket le cserélem öket és akkor a kerékpáral tényleg semmi gond nem lenne. Kisebb nagyobb túrákra használnám (20-40 km) az a kérdés, hogy hogyan teljesítene..
2017. okt. 17. 06:12
 1/6 A kérdező kommentje:

El felejtettem meg adni a linket...

[link]

2017. okt. 17. 06:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, használtan jobb felszereltségűt tudtál volna venni, de ha csak ilyen kisebb túrákra kell akkor ahhoz tökéletes, ha nincsenek nagy igényeid..
2017. okt. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen 20-40 km-re ez is bőven jó, bár ennyi pénzért ennél sokkal jobb bringát vehettél volna használtan. Ezen minden elég gyenge minőségű, de ezekre a rövid túrákra ez is jó lesz...még 200 km túrákra is jó lesz, mert én is megtettem annyit a legalapabb mtb-vel 1 éve, de az biztos hogy sokkal fárasztóbb lesz mint egy jobb minőségű biciklivel.
2017. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tegnap fél 8kor írtad ki ugyan ezt a kérdést, hogy megtetszett és hogy mi a véleményünk róla, valamint hogy jó-e kisebb-nagyobb túrákra. Most meg azt írod, hogy 2 hónapja megvan? És ha megvan 2 hónapja akkor még nem jutottál el 20-40 km-re hogy kipróbáld? Érdekes..
2017. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismeretségben volt mechanikus tárcsás Devron, mindkét fék konkrétan egyformán használhatatlan volt, selejtes, beállíthatatlan, valahol ferdére fúrtak rajtuk egy menetet
2017. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ujabban mániája az embereknek,hogy bringával azonnal megálljanak ha behuzzák a féket...mintha nem bringáztak volna gyerek korukban,a konrásal amivel remek faroló versenyt lehetett rendezni.

Azaz fékezés-> csikhuzás a gumival,az nem 1másodperces mutatvány.

De amugy is ha 20-30al bringàzunk akkor sem lehet azonnal megállni.


Na de akkor ne kis bringás boltba vidd hanem nagyba. Azonnal sehol nem fogják megszerelni. De az 1hét az sok. És mivel nem értesz hozzá nem sajnáld az időtrá,az életed mullhat rajta.

2017. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!