Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jó lehet nekem ez a méret?

Jó lehet nekem ez a méret?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy bicót ami nagyon tetszik. Ez lenne az. [link]

Tulaj 189 cm hasznalja 3 éve teljesen jo neki. Én 192 cm vagyok.

Gyártó oldalán elvileg ez az L es váz 183-188 cm- ig jó. [link]

Az lenne a kérdésrm nekem még beleférne ez a bicikli, vagy nem lenne kényelmes ? Köszi



2017. okt. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kicsi lenne neked. Nekem volt 58as vázas outim úgy, hogy 59-60 kéne és 30 kilóméter után már a pokolba kívántam.
2017. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kivolt a derekad ?
2017. okt. 23. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
54es méret ez is mint az enyém..én 185 cm vagyok, táblázat szerint ez a méret 185cm-ig jó, de ezt még hosszabb stucnival meg ülésbeállítással ki lehet tolni valameddig. én úgy érzem, pont tökéletes nekem ez a méret, ha a tulajnak teljesen jó, akkor lehet hogy neked is jó lesz, ha annyira tetszik, ne sajnálj egy utat, hogy kipróbáld. Az lenne a legrosszabb ha lemondanál róla az itteni válaszok alapján aztán meg jó lenne a bringa. :)
2017. okt. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen a derekam volt oda, egyébként pedig nem szokott gond lenni vele ha én méretem a bicó. Végülis igaza van a másodiknak, nézd meg, viszont azzal legyél tisztába hogy egy rövid út alatt nem biztos hogy előjönnek azok a nyűgök, amik mondjuk 20 után kezdenek :)
2017. okt. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, héten szerintem megnézem a bicót.
2017. okt. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!