Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Németország használt bringa...

Németország használt bringa apróhirdetés tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg weboldalt tudtok ajánlani? 500-600 euróért vennék XC vagy trail Mtb bringát. Angolul jól tudok de németül alig.

2017. dec. 18. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
600 pénzért egy Canyon AL 3.0-át vennék újonnan. Középkategóriás cuccok vannak rajta, de legalább új lesz és megtanulod az alap montis dolgokat vele :)
2017. dec. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, azt már eldöntöttem, hogy csak használtra van pénzem. Én most német apró oldalakat várok. A Canyon 700 euro

Nincs rá pénzem.

2017. dec. 19. 06:34
 3/8 tothp ***** válasza:

Ha nem tudsz elmenni megnézni, a használt bicikli vásárlás Németországban is lutri.

Egy halott teleszkópot, egy cserére szoruló komplett hajtásláncot, egyéb költséges hibákat egy fényképes hírdetéssel lazán el lehet sumákolni. (személysen is, de azért kisebb a rizikó)

2017. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szlory ***** válasza:
100%

eBaynek van német&osztrák apróhirdető portálja (ebay-kleinanzeigen). Viszont a szállításon gondolkodtál már? Nem egyszerű és nem is olcsó. 500-600 euróért itthon is találsz, amivel több szempontból is könnyebb dolgod van.


Vagy azt hiszed, hogy a német olcsóbb? Segítek: drágább. A friss, felső kategóriás használtak (3-5000EUR gépek) jó állapotban és jó áron szerezhetők be (1500-2500EUR), fél-egy évesen. De te nem ezt keresed ugyebár. A putrikat nem hirdetik meg neten, legalábbis német nyelvű fórumokon túl nem jut át sok - vagy olyan áron, hogy a fáradozás költségét is megérje Jürgennek. És Jürgen szeretni a nyugati bérekhez igazítani árait.

Itthon mássz rá a hasnált montikkal (is) foglalkozó bringaboltokra. Az lesz a te utad. A magánzók közé csak akkor merészkedj (bármilyen országban), ha pontosan tudod, mit csinálsz.

2017. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kár a gőzért kérdező, én is akartam német apróhirdetéai portálokat több kategóriában is rákérdeztem, de nincs gyk-n senki aki válaszolna... ha esetleg találsz, szólj.
2017. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek érte, ha látom hogy nem foglalkoztak vele, rozsdás stb. Nem veszem meg. Engem az érdekel, hol nézzem meg milyen weboldalon kutassak?
2017. dec. 19. 14:20
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


XT váltó hidraulikus fékek, rockshox, 525 euróért?

Ennyiért nem lehet itthon ilyen bringát venni! Csak meg kell nézni személyesen, hogy minden rendbe van-e vele.

2017. dec. 19. 14:36
 8/8 szlory ***** válasza:
Ha neked igy könnyebb hinni es ingyen jársz Németbe, akkor csinald. Nem szóltam. Amugy pedig van. Most is tudok 165e Ft-ért Specializedet ilyen felszerelessel, boltbol. Max annyi eltérés hogy kisebb vaz. Mindegy, hagyjuk. Nem akarom rabolni az időnket. Tartsd meg a javaslatom ebay-es reszet, a tobbit felejtsd el es bocsi.
2017. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!