Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bringa való?

Milyen bringa való?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bringát tervezek venni, ismerkedem a típusokkal. Mindig olvasom, hogy terepre ezt, aszfaltra azt a típust vegyem. Azt nem tudom eldönteni, hogyha én kiépített kerékpár úton mennék ami elvileg aszfalt, de gyakorlatban néha elég göröngyös akkor egy aszfaltra való bringa azért azt még bírni fogja vagy inkább valami strapabíróbb kéne túrázni. Gondolom azért mondjuk egy országútival már rendesen autó úton kéne menni. Remélem érthető voltam :S

2017. dec. 22. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Trekking - cross trekking jól felszerelt . Nem mtb mert azok váza kormánya kerekei terepre valók , azon a test tartása is görnyedtebb , átalakítani másik kategóriába kiadás meg minek .
2017. dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+1 trekking. 28as kerékkel
2017. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szlory ***** válasza:
Az általad leírt útvonal nem teszi próbára a normális bringakat. Max neked lesz kényelmetlen, ha szét rázza kezed, vallad egy merev villás brinyó. Szerezz cromoly merev vázas gépet, vagy alut, teleszkóppal.
2017. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

A göröngyös aszfalt is astfalt...

Nézz meg egy Paris-Roubaix-t és rájössz, hogy párszáz kilométernyi macskakő simán teljesíthető outival is.

2017. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizony, a cromo nagyon jó! Csak drága :(

Ám többet ér, mint egy teló előre, mert gerinc vonalban kisebb rezgést visz át.

Régi Csepel teló nélkül kevésbé ráz, mint a Trek az XC32-es telóval.


Orange cromo váza ellenben annyiba kerül, mint egy karbon váz 10 év garival.


Vannak olcsóbb cromo vázák?

2017. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!