Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Versenybicilire szeretnék új...

Versenybicilire szeretnék új hátsó váltót. Netről akarom rendelni mer még más is kell. Milyet nézzek? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 15:19
 1/3 anonim válasza:
Hali.Én az ebike.hu-ról és a bikemarket.hu-ról szoktam rendelni, talán az ebike leheletnyivel olcsóbb, de ez változó.Arra figyelj, hogy mindent rendelj meg amit akarsz, mert ha lemarad vmi, akkor újra kell rendelni, ami megint plusz kiszállítási és csomagolási díj:-) Én jártam úgy, h lefelejtettem, vmit és megint rendelhettem még mást is, hogy egy bizonyos összegnél ne fizessek pl csomdíjat.
2010. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsi, de a kérdés a váltóra irányul. mer van rövidkanalú, hosszúkanalú stb és nemtom h melyik való versenykecskére
2010. jún. 13. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

hosszúkanalas!!

és lehetőleg legyen könnyü precizen lehessen állitani.

2010. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!