Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » "Sima" biciklis bukósisak jó...

"Sima" biciklis bukósisak jó hegyi biciklizéshez?

Figyelt kérdés
Kezdőnek, tehát egyszerű útvonalakra megfelel?
2018. máj. 1. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hegyről le tökéletes, hegyre fel inkább egy nem-sima sisakot ajánlanék
2018. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Annyival egészíteném ki, hogy alufelnivel lehet sima sisakban hegyen mennyi, de acélfelnivel csak rücskös sisak ajánlott
2018. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz, örülök, hogy szebbé tehettem a napotokat.
2018. máj. 2. 00:31
 4/4 szlory ***** válasza:

Kérdező, sajnos az előtted napokkal érkező troll már elvitte az egyszerű kérdések feltételének jogát. De legalább én is röhöghettem. Viszont önzetlenségedet jutalmazom. ;)


Alapvetően jó egy városi vagy akár országúti kobak is a hegyekbe, de ugye nem kell elmagyarázni, hogy miért van nagyobb tarkóvédelem, szélesebb héj, nagyobb shield és akár állvédő egy montison?


Amire te kezdőként akarod használni, azért a kérdést sem érdemelte meg szinte. Nyilván nem mondhatjuk rá, hogy jó lesz, jön egy ág, hátbavág, ott maradsz. Sima úton is. Vagy egy kiálló sziklaperem.


Ha viszont normális tehetséggel, kezdőként, kezdő pályát akarsz bejárni, simán elég lehet. Nekem a fejem eddig csak városban ért keményet, terepen soha. (Lábbal már nem ez a helyzet.) Ennek ellenére, ha tehetem, törekszem a nagyobb lefedettségre a sisak felületét illetően.

2018. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!