Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha van egy pumpám ami AV/FV...

Ha van egy pumpám ami AV/FV szelepekhez jó, fel tudom e fújni vele a DV szelepű kereket is?

Figyelt kérdés
Épp biciklit tervezek venni és a bicikli még nincs meg, de előre rendeltem hozzá kellékeket amik tudom hogy jók hozzá(nyeregtáska, kulacstartó, kulacs) és vettem pumpát is. A biciklin minden adat fel van tüntetve csak a kereket nem találom (X-fakt kilimanjaro), de a legtöbb véleményből a bicikliről azt szűrtem le, hogy francia azaz FV típusú szelepe van. Az lenne a kérdésem, hogy ha mégse, ráadásul DV tipusú lenne, feltudnám e a pumpával fújni.

2018. máj. 29. 20:21
 1/1 Alex Fly ***** válasza:

A DV szelep átmérője akkora, mint a FV-é, tehát ugyanaz a pumpa mindkettőhöz használható.

De ha tényleg Dunlop szelepes, akkor a helyedben rákölteném még azt az egy-két ezer forintot, amibe két Schrader-szelepes (AV) belső kerül.

2018. máj. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!