Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tárcsafékes biciklikre lehet...

Tárcsafékes biciklikre lehet tenni egy kicsit vastagabb gumit, hogy fatbike beütése legyen?

Figyelt kérdés

konkrétan ilyen biciklim van:


[link]


2018. jún. 26. 21:56
 1/4 tothp ***** válasza:
Amennyit a váz enged.
2018. jún. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:

Kicsit vastagabbat lehet, jól mondod. Úgy 1 centi lehet: 27.5x 2.5 körül van a vége a normál 27.5-es montiknak. Az kb. a fele vastagsága a fatbike guminak. Legalább 27.5+" MTB lenne az, ami optikailag hasonlít, de plusszos vázat nem kapsz ennyi pénzért.


ui: Miért nem vettél fatbike-ot? Ennyi pénzért kaptál volna annak kinézőt - így meg egy montinak kinéződ van.

2018. jún. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
A kényes pontok a teló merevítő hídjánál meg a láncvilla között lesznek. A KTM jószágomnál a 2.75-ös gumi a láncvillánál mindkét oldalt csak 3-3 mm-t hagyott.
2018. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azert nem tudtam fat bike ot venni, mert amik 100ezer körül vannak azoknak nincsen 20” vázuk sem, én meg 188cm vagyok
2018. jún. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!